NASZE
NOWOŚCI
DANE
KONTAKTOWE
GT4
ul. Poznańska 281
05-850 Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki
Polska

Warsztat - godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek, 10 - 18.

Biuro:
biuro@gt4.com.pl

Warsztat:
886-253-253

Pomiar na hamowni:
886-253-253

Zawieszenia poliuretanowe i gwintowane BC-Racing:
suspension@gt4.com.pl
600-428-841

Podane telefony kontaktowe i adresy mailowe mają służyć naszym klientom w celu umówienia usługi, zamówienia towaru lub uzgodnienia zagadnień technicznych.
Wykorzystywanie tych danych do innych celów a w szczególności do przesyłania materiałów marketingowych i reklamowych spowoduje, że będziemy zmuszeni do zastosowania środków przewidzianych prawem wobec podejmujących takie działanie.

Zapytania poprzez pocztę e-mail:

Ważne informacje do przeczytania przed skontaktowaniem się z nami:

* Nasze biuro odpowiada na e-maile od poniedziałku do piątku. Na e-mail wysłany na weekend lub święta staramy się odpowiedzieć w następnym dniu roboczym. W przypadku pytania o dostępność części na zamówienie należy spodziewać się do 1-2 dni roboczych opóźnienia przed udzieleniem odpowiedzi, pozwoli nam to na przesłanie aktualnych informacji.

* Jeśli wysłałeś e-mail, a nie otrzymasz odpowiedzi, może to wskazywać na problem z pocztą elektroniczną, spróbuj wysłać zapytanie ponownie lub skontaktować się z nami telefonicznie.
Uwaga: W przypadku wszelkich pytań prosimy o pomoc poprzez wszystkie możliwe informacje na temat aplikacji dostępnych np. Marka, model, rok produkcji, pojemność, SOHC i DOHC, kod silnika, numer VIN. To pomoże nam skuteczniej odpowiedzieć na zadane zapytanie.

* Wszystkie podane ceny za części są kwotami brutto za usługi podajemy zawsze ceny netto

OFICJALNY
DYSTRYBUTOR
POLECAMY
PRODUKTY
Chłodnice oleju