NASZE
NOWOŚCI
INFORMACJA
MAGNECOR

Oficjalny dystrybutor MAGNECOR w Polsce

Magnecor jest producentem prawdopodobnie najlepszych przewodów zapłonowych na świecie. Wiara w jakość własnych produktów jest potwierdzona 10-cio letnią gwarancją.

Wszystkie linie produktów charakteryzują się doskonałymi zabezpieczeniami przed zakłóceniami radiowymi, jak i elektromagnetycznymi. O ile te pierwsze mają znaczenie tylko dla odsłuchu radia o tyle te drugie, w naszpikowanych sterownikami i czujnikami elektronicznymi samochodach, mają już wymierny wpływ na sygnały do i od jednostki sterującej pracą silnika a co za tym idzie na pracę silnika, trwałość podzespołów i ekonomikę eksploatacji. Zdolność do przenoszenia bardzo wysokich napięć wpływa na siłę iskry na elektrodach i pewność zapłonu mieszanki paliwowo powietrznej w odpowiednim momencie. Nie będziemy starali się wmawiać, że nawet sportowe aplikacje jak KV85 czy KV 100 wpływają na podwyższenia mocy, ale z całą pewnością, dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwalają unikać strat, szczególnie w wysilonych jednostkach, pracujących w ekstremalnych warunkach.

Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, gdy poranny rozruch po mroźnej nocy był utrudniony czy wręcz niemożliwy, a w czasie deszczowych dni silnik nie pracował na wszystkich cylindrach.

Aby uniknąć tych stresujących sytuacji wybierz jedną z opisanych aplikacji, a Twoje problemy znikną i nigdy się nie pojawią.

Zapraszamy do naszego cennika w pliku pdf oraz na stronę www.magnecor.com.pl , gdzie można znaleźć komplety przewodów do niemal wszystkich modeli pojazdów.
W razie pytań, chętnie postaramy się pomóc pod adresem mailowym biuro@gt4.com.pl

OFICJALNY
DYSTRYBUTOR
POLECAMY
PRODUKTY
Chłodnice oleju