NASZE
NOWOŚCI
INFORMACNA
MILLERS OILS
Od ponad 120 lat Millers Oils zdobywał wiedzę i doświadczenia w produkcji najwyższej jakości, unikalnych produktów dla Twojego samochodu. Millers Oils to jakość, osiągi i gwarancja, że używasz najlepsze oleje, dodatki do paliw i inne produkty, jakie są obecnie oferowane na rynku, a wiele z nich jest jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie na świecie. Millers Oils to marka brytyjska, od roku 2008 dostępna w Polsce. Millers Oils dostarcza Państwu jakość, wysokie osiągi, zaawansowane formuły, oraz zaufanie.

Oferta olejów Millers o najwyższych parametrach, to jedna z najbardziej dopracowanych ofert dostępnych dla kierowców. Wszystkie oleje Millers Oils Premium można stosować w nowych samochodach serwisowanych w ASO, i zgodnie z prawem nie może to spowodować utraty gwarancji na pojazd. Wszystkie oleje w pełni syntetyczne są olejami na bazie PAO.

We wszystkich olejach syntetycznych Millers Oils Motorsport zastosowano formułę składającą się z kombinacji 3 estrów syntetycznych z wysokiej jakości dodatkami oraz modyfikatorami tarcia , aby zapewnić maksymalne osiągi i minimalne zużycie. Wysoka zawartość estrów redukuje liczbę polymerów, oraz powoduje, że olej ma lepsze parametry ochronne odpowiadające za ścinanie, oraz zachowuje swoją lepkość przez dłuższy czas.

Zaawansowane technologicznie oleje Millers Oils Motorsport są polecane do pojazdów rajdowych, wyścigowych, oraz do tych pojazdów, które często używane są w sposób zmuszający ich silniki do maksymalnego wysiłku. Jako jedyna firma na rynku mamy w naszej ofercie oleje wyczynowe wykorzystujące formułę "3 estrów".

Oleje przekładniowe z nanotechnologią serii CRX NT zdobyły tytuł innowacji roku podczas World Motorsport Symposium w Oksfordzie w listopadzie 2009. Obok Millers Oils, laureatami zostali: Peugeot Sport i Brawn GP. Na pokonanym polu zostały osiągnięcia takich producentów jak McLaren i Willams F1. Więcej informacji.

Pracownicy działu chemicznego i technologicznego Millers Oils współpracują z wieloma zespołami rajdowymi i wyścigowymi po to, aby móc zaoferować najlepszej jakości oleje oraz dodatki do paliw które mają jeden cel - zwiększyć osiągi i żywotność.

Wszystkie produkty serii Millers Oils Motorsport zostały opracowane i przetestowane w ekstremalnych warunkach rajdowych i wyścigowych.

OFICJALNY
DYSTRYBUTOR
POLECAMY
PRODUKTY
Chłodnice oleju